דף הבית » יאכטה

יאכטה

לכל אחד מאתנו שמורה הפנטזיה האישית של שייט על הגלים ביאכטה מפנקת, עם ריח הים המשכר והאנשים שהאוהבים. גודלה של היאכטות הנפוצות בארץ נפוצות בעיקר באורכים של שבעה עד ארבע עשר מטרים והם מתחלקות לקבוצות שונות של יאכטת מפרשים ויאכטות מנועיות. כל אחד מכם יוכל למצוא בקלות את היאכטה המתאימה לו ביותר מבחינת יכולות וכמובן מבחינת התקציב.

אין אפשרות לדמות את התחושה של נסיעה חופשית ביאכטה, טיול שבת על פני הגלים או סתם קפיצה קטנה לחול ולכן מי שידו משגת וודאי התעניין כבר בעבר ביאכטה למכירה . היום , כבר אין צורך לרדוף אחרי החלום וניתן למצוא בגלות יאכטה להשכרה כדי להפתיע את אחד מאהוביכם ביאכטה רומנטית בשיט אל ערב הגדלים או להשכיר יאכטה למסיבת רווקים פרועה בלב ים .

אין גבול  לאפשרויות, לשימוש וגם להנאות הרבות שניתן להפיק מיאכטה. מי מכם שמתעניין בספורט ימי דווקא ישמח לגלות כי תחת קבוצת היאכטות המפרשיות קיימת חלוקה לשתי תתי קבוצות. הראשונה היא קבוצת היאכטות הנכללות תחת ההגדרה יאכטות גוף בודד בה נכללות מרבית היאכטות המפליגות כיום בשטחי מדינת ישראל. אך, קיימת גם קבוצה נוספת הנקראת גופים מרובים והיא מציעה יאכטה המורכבת מכמה גופים צפים המושטת באמצעות מפרשים, כאשר דגם היאכטה המוכר ביותר בקטגוריה זו הוא הקטמרן.

סוגיית המחיר מרתיעה רבים מרכישת יאכטה חדשה ובמרבית המקרים נעדיף להשכיר יאכטה למטרה ספציפית. היום , תוכלו לשכור את שירותיו של משיט יאכטה בעל ניסיון שישמח להסיר אתכם למחוז חפצכם בין שמדובר בטיול של כמה שעות בים התיכון או בביקור של כמה מדינות בים התיכון דרך הים. מומלץ לבחור במשיט יאכטות איכותי ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום – לכל מקרה שלא יבוא.

בכדי להשיט יאכטה יש צורך ברישיון משיט יאכטה אשר מוכר יותר בשפה המקצועית כסקיפר. על מנת לזכות ברישיון סקיפר יש ללמוד חומר עיוני רב , לעבור סימולציות ימיות וכמובן לעבור מבחני השטה בבית ספר מוכר לשיט. במרבית המרבים יוצאי קורס חובלים , מפקדי ספינות ובעלי ניסיון בתחום יפנו אל קורס משיטי יאכטות בבית ספר מוסמכים. אך כל אחד מכם אשר חולם להשיט יאכטה לעבר קו האופק יוכל בהחלט להגשים את החלום.

נגישות