דף הבית » השכרת יאכטה » השכרת יאכטה ליום הולדת

השכרת יאכטה ליום הולדת

יום הולדת הוא היום המיוחד שלכם בשנה. זהו היום המיוחד שלכם ובאופן טבעי תרצו לחגוג אותו במיקום הכי מיוחד שתוכלו לחשוב עליו. עד לא מזמן האפשרות לחגוג את יום ההולדת שלכם על סיפונה של יאכטה מפוארת כאשר כל החברים הטובים שלכם מקיפים אתכם.

השכרת יאכטה ליום ההולדת יכולה להגשים עבורכם את הפנטזיה הגדולה שלכם מבלי להשקיע סכומי כסף לא הגיוניים. היום , ניתן למצוא מגוון רחב של חברות שייט המציעות השכרת יאכטה למסיבות יום הולדת הכוללים כמה עשרות משתתפים

ים, שמש,  בירה ומוזיקה יעטפו אתכם וישאירו לכם רק את הדאגה הבסיסית והיא כמובן ליהנות. השכרת יאכטה ליום הולדת כוללת במרבית המקרים גם משיט יאכטות מקצועי (סקיפר) אשר ידאג לכל הדרוש החל מהשטת היאכטה וכאלה בפיקוד כולל עליה בכל מקרה שלא יבוא.

כאשר מדובר בהשכרת יאכטה ליום הולדת לא צריך לעצור בקטן ובקלות תוכלו למצוא יאכטות מפוארות להשכרה הכוללת רחבת ריקודים , מזרוני שיזוף ואפילו ג’קוזי מפנק . אך מי מכם שמעוניין להפוך את יום ההולדת לחגיגת ספורט מים יוכל למצוא גם יאכטות הכוללות “בננה” לשייט , אופנועי ים או סירת מנוע אתה אפשר לצאת לשיט מהיר במהלך יום ההולדת עצמה.

כאשר אתם בוחרים בהשכרת יאכטה ליום הולדת אין זה אומר כי אתם מדלגים על שלב העיצוב ומרבית החברות ישמחו לעצב את היאכטה על פי כל רעיון שעולה על דמיונכם. כמובן , שהעיצוב הוא בקלות נוספת וחשוב להישאר ראליים אבל גם חשוב לדעת כי בדומה לכל שאר סוגי האירועים – השמיים הם הגבול

היום , כבר לא צריך לוותר על הפנטזיה שלנו לחגוג את האירוע ביאכטה מפוארת כשאנחנו מוקפים בחברים, משפחה ובעיקר באהבה. כל שעלינו לעשות הוא פשוט להשכיר יאכטה ליום ההולדת הבא שלנו. אז למה אתם מחכים ?

נגישות