דף הבית » השכרת יאכטה

השכרת יאכטה

היום, כבר לא צריך להיות אדם עשיר ומיוחס כדי להנות משייט פרטי ביאכטה. בין שאתם אנשים פרטים שרוצים להשקיע ביום מיוחד או משיטי יאכטות מוסמכים (סקיפרים) האפשרות להשכרת יאכטה פרטית היא בהחלט אפשרות שפויה היום ליהנות מהים והיאכטה.

השכרת יאכטה ליום הולדת

בתחום האירועים ישנו המשפט המוכר המיקום הוא זה שעושה את האירוע. השכרת יאכטה ליום הולדת בהחלט מעניקה לאירוע שלכם נופך יוקרתי ותהפוך אותו למיוחד. ביום ההולדת של הילדים או של אחד מבני הזוג תוכלו להשכיר יאכטה פרטית הכולל משיט יאכטות מוסמך וביטוח וליהנות משיט מרגיע כשכל מה שנותר לכם הוא לחגוג את יום ההולדת בדרך שלכם וליהנות.

הפלגה רומנטית על יאכטה

הצעת הנישואים שלכם לא יכולה להיות מושלמת יותר מעל סיפונה של יאכטה מרשימה כאשר שניכם מפליגים אל עבר השקיעה. בלי דאגות ובלי הטרדות מיותרות. רק אתם והסקיפר שדואג לכל הסידורים עבורכם תמצאו על היאכטה ותוכלו ליהנות מהבדידות ולחגוג את הרגע המיוחד שלכם באווירה הכי מיוחדת שיש.

מסיבת רווקים ביאכטה

רגע לפני החתונה צריך לחגוג את סיומה של הרווקות. השכרת יאכטה למסיבת רווקים תיתן לכם את כל מה שחלמתם עליו ועוד. היום, יאכטות מתפקדות למעשה כצימר נייד ותוכלו ליהנות מכל היתרונות המוכרים לכם ממסיבות הרווקים מבלי להיות תלויים בתלונות על רעש  או הפרעה לשכנים. דמיינו לעצמכם את מסיבת הרווקים שלכם כשהיא מתרחשת על יאכטה פרטית בדרך ליעד שתבחרו וכל הדרך אתם רק דואגים לחגוג את סיום הרווקות בעבור החתן המיועד.

סדנת גיבוש על יאכטה

מנהלים טובים כי מידי פעם חייבים לשבור את השיגרה. מסע גיבוש של צוות המנהלים ביאכטה יכול לשרת היטב את המטרה ולהקנות למנהלים גם זמן לנקות את הראש וליהנות מהשייט ביאכטה אך במקביל גם להתמקד במשימות שונות שיתרמו לגיבוש צוות המנהלים ולמעשה גם יבחנו כל אחד מהם במצבי לחץ שונים.

לסיכום – כל אירוע שתרצו לחגוג למעשה תוכלו לחגוג על יאכטה פרטית שתנתק אתכם משאר ההטרדות היום יומיות ותאפשר לכם ליהנות מאירוע ייחודי עם נוף מדהים ותחושת חופש שלא נגמרת .

נגישות