דף הבית » קורס סקיפרים » קורס משיטי יאכטות

קורס משיטי יאכטות

קורס משיט יאכטות הוא חלומו הרטוב של כל חובב ים. מלבד הלימודים המעניינים והמאתגרים במיוחד קורס משיטי יאכטות יקנה לכם את האפשרות להשיט יאכטה פרטית לעבר הגלים באופן עצמאי לחלוטין או אפילו להפוך את התחביב שלכם למקצוע ולהפוך להיות משיטי יאכטות במשרה מלאה.

קורס משיטי יאכטות מיועד לאנשים שתמיד חלמנו על האפשרות להשיט יאכטה באופן עצמאי. עד לפני מספר שנים התחום היה שמור ליוצאי חיל הים על יחידותיו השונות שתפסו אחוז ניכר מכלל משיטי היאכטות. אך היום, הודות לאפשרויות הרבות להשכרת יאכטות כמעט כל בעל חיבה לתחום יכול לעבור את הקורס , להשכיר יאכטה באופן עצמאי ולצאת לים להגשים את החלום.

קורס משיט יאכטות או קורס סקיפרים כמו שהוא מוכר בשפה המקצועית יותר נותן לתלמידיו את כל הכלים הדרושים להם להתמודדות עם המשימה של השטת יאכטה בים הפתוח. כדי להצליח ולהכשיר את התלמידים להיות סקיפרים מין המניין התלמידים נדרשים ללמוד חומר עיוני רב בכיתה וליישמו לאחר מכן בהפלגות עם צוות המדריכים של בית הספר.

בחלקו העיוני של הקורס ילמדו המשתתפים תכנים רבים בנושאים תיאורטיים כמו ימאות ופיקוד אך הם ידרשו כמובן לגעת גם בתכנים טכניים כמו חשמל ומכונאות ספינות. בסיומו של הקורס יעברו המשתתפים אשר יעברו את מבחני ההסמכה על ידי צוות בית הספר ומי שיעבור אותם בהחלט יזכה ברישיון משיט שלושים שהוא למעשה רישיון משיט יאכטות וכל שיידרש להם הוא להשיג יאכטה מתאימה ולצאת לים.

מין הראוי לציין כי קורס משיט יאכטות אינו הקורס המתקדם ביותר אליו תוכלו לשאוף. למעשה, מי מכם שיהיה ראוי לרישיון משיט שלושים יוכל להשיט יאכטה רק בתחומי המים הטריטוריאליים של מדינת ישראל ולא יוכל לחרוג מהם. מי מכם שירצה לחרוג מתחום זה ידרוש להמתין שנה מרגע הוצאת רישיון משיט שלושים ולגשת לקורס לקבלת רישיון משיט שישים שתאפשר להם לקחת את החלום שלהם שלב אחר קדימה ולהשיט את היאכטה שתבחרו אל כל נקודה אליה יוכלו להגיע.

את קורס משיט יאכטות תוכלו לעבור בבית ספר ימי המציע שירות מסוג זה. בתי ספר ימיים תוכלו למצוא כמעט בכל עיר חוף בארץ. תוכלו למצוא קורס משיט יאכטות בחיפה , עכו הרצליה ואפילו באילת כך שלמעשה החלום שלכם הרבה יותר קרוב אליכם ממה שחשבתם.

נגישות